Mohu přípravek bez obav užívat dlouhobobě?
Ano, přípravek De-press můžete užívat dlouhodobě bez obav z ovlivnění každodenních činností. Přípravek nesnižuje pozornost, např. při řízení vozidel.

Co je to L-tryptofan?
L-tryptofan je esenciální a aromatická aminokyselina, která je významná pro každou tělesnou buňku. Samotný L-tryptofan je považován za zdroj tzv. hormonu štěstí (serotoninu).
Více se o L-tryptofanu můžete dočíst například na webu www.wikiskripta.eu.

Proč obsahuje přípravek kromě L-tryptofanu také byliny?
Kromě L-tryptofanu obsahuje doplněk stravy De-press unikátní kombinaci extraktů ze 4 bylin (tzv. PozitivIN komplexTM) – kozlíku lékařského, meduňky lékařské, třezalky tečkované a šafránu setého. Právě tato přírodní síla dodává vaší psychice to, co potřebuje. Kozlík podporuje duševní zdraví, relaxaci, mentální pohodu a klidný spánek. Meduňka a třezalka pomáhají udržovat pozitivní náladu. Šafrán pak posiluje tuto komplexní zklidňující účinnost.

Jaké je dávkování?
Dávkování je jednoduché – stačí užívat 1–2 tobolky denně, které vždy zapijte dostatečným množstvím vody. Přípravek můžete užívat i dlouhodobě.

Jsou nějaká omezení, kdy bych přípravek neměl užívat?
Přípravek při dodržení doporučeného dávkování nijak neovlivňuje kognitivní funkce, po jeho užití se tak nesnižuje vaše pozornost. De-press tak můžete užívat i při řízení automobilu.
Přípravek není vhodný pro těhotné a kojící ženy, zároveň není určen dětem do 3 let. Nedoporučuje se užívat, pokud jste přecitlivělí na některou v něm obsaženou složku.

Proč mám vždy na podzim horší náladu?
Pro podzim je typické sychravé počasí, nedostatek slunce, a tím pádem i světla, které je pro naše tělo velice důležité. Lidskému tělu bez slunce a světla chybí energie, která ovlivňuje duševní pohodu. Velkou roli hrají také zkracující se dny. Ty mají dopad na spánkový biorytmus, jenž může být na podzim často narušen.

Co mám dělat, když mám špatnou náladu?
Základem úspěch jsou 3 věci – vydatný odpočinek, světlo a čerstvý vzduch. Na tyto 3 základní kameny se pak připojují další aktivity jako venkovní sporty a setkání s přáteli. Podle nedávných zjištění dobrou náladu dodá také lidský dotek uvolňující nejen vaše tělo (zklidní totiž tepovou frekvenci), ale i endorfiny, jež jsou důležité pro psychickou pohodu.